DKW Sport (32091-43)

DKW Sport

Kavelnummer / Lot number

32091-43

DKW Sport
Chassisnummer: DIVf20R
Afgelezen km. stand: 16.446 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.