DKW Schnellaster 1959

Door 14 september 202266926

DKW Schnellaster 1959

DKW Schnellaster 1959
Market Value: € 9.500-11.500,-
Datum eerste toelating: 01-01-1959
Registratie: Geen documenten
Chassisnummer: 22526913
Carrosserie: Overig
Afgelezen km. stand: 45499 Km
Soort kavel: Marge

Kavelnummer

66926-10

Startbod

€ 1.000,-

19-9-2022 om 17:00 uur
4-10-2022 vanaf 19:30 uur
Bekijk de veiling informatiepagina voor alle kijkdagen

De hier aangeboden DKW Schnellaster bevindt zich in originele, ongerestaureerde staat en biedt een goede basis voor een restauratie. Er worden diverse onderdelen meegeleverd.. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.