DKW 166 1963 1963 (32091-56)

DKW 166 1963 1963

Kavelnummer / Lot number

32091-56

DKW 166 1963 1963
Datum eerste toelating: 30-06-1963
Datum eerste afgifte Nederland: 09-10-2017
Kenteken: ZF-99-33
Chassisnummer: 1661000437
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 25.971 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.