Derbi Sport 1974 (32091-176)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Derbi Sport 1974

Kavelnummer / Lot number

32091-176

Derbi Sport 1974
Datum eerste toelating: 30-06-1974
Datum eerste afgifte Nederland: 09-10-2017
Kenteken: DND-73-L
Chassisnummer: 548917
Aantal versnellingen: 4

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. De motor loopt echter niet goed en zal na moeten worden gekeken. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.