Daimler Double Six 1993

Door 23 november 202267936

Daimler Double Six 1993

Daimler Double Six 1993€ 16.500-18.500,-
Datum eerste toelating: 09-12-1993
Registratie: Zweedse documenten
Chassisnummer: SAJDDALW4CR487266
Carrosserie: Sedan
Afgelezen km. stand: 132167 Miles
Kleur: Groen
Soort kavel: Marge
Rijdende conditie: Bevindt zich in een rijdende conditie

Kavelnummer

67936-27

Startbod

€ 1.000,-

28-11-2022 om 17:00 uur
14-12-2022 vanaf 20:00 uur
Bekijk de veiling informatiepagina voor alle kijkdagen

De Daimler Double Six is technisch vergelijkbaar met een Jaguar XJ12. De Daimler badge hield een iets hoger uitrustingsniveau in en werd in de markt gepositioneerd boven Jaguar. Dit exemplaar is in 1994 geleverd in Duitsland en is ergens na 2001 verscheept naar Zweden. Na 2017 is de Daimler Nederland binnengekomen, waar hij nu wordt aangeboden met Zweedse registratiedocumenten. De Daimler is klassiek uitgevoerd in donkergroen over beige leder. De auto verkeert in uitstekende conditie, met slechts minimale gebruikssporen. De originele map met boorddocumenten is aanwezig, waaronder het serviceboekje. Ook zijn er twee sets sleutels aanwezig. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.