Citroen SM Maserati 1973

By 1 september 2018 36900

Citroen SM Maserati 1973

Citroen SM Maserati 1973
Estimate: € 27.000-35.000,-
Datum eerste toelating: 30-6-1973
Kenteken: 73-YB-08
Aanvullende documentatie aanwezig: Nee
Afgelezen km. stand: 88.329 Miles
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Deze Citroen SM is nieuw geleverd in Amerika aan eerste eigenaar, vandaar de super solide body. Reeds vele jaren in Europa. Voorzien van een zeer fraai zwart lederen interieur met prachtige patina. Technisch subliem, recent groot onderhoud gehad met revisie versnellingsbak, hydraulisch systeem en geheel nieuw RVS uitlaatsysteem. Tevens voorzien van airco en rondom getint glas. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.