Citroen AZ2CV 1956

Door 23 november 202267936

Citroen AZ2CV 1956

Citroen AZ2CV 1956
Market Value: € 11.500-13.500,-
Datum eerste toelating: 01-02-1956
Registratie: Franse documenten
Chassisnummer: 379223
Carrosserie: Sedan
Afgelezen km. stand: 67615 Km
Soort kavel: Marge
Rijdende conditie: Bevindt zich in een rijdende conditie

Kavelnummer

67936-19

Startbod

€ 1.000,-

28-11-2022 om 17:00 uur
14-12-2022 vanaf 20:00 uur
Bekijk de veiling informatiepagina voor alle kijkdagen

Zeldzame Citroen 2CV “eend” met originele Brevet Raoul -Paris koffer en opdraaibare ramen. 425 cc. In gerestaureerde goed lopende staat. Aan de rechter zijde heeft het plaatwerk een lichte beschadiging. Slechts twee Franse eigenaren sinds 1956. Van derde eigenaar. Met Franse registratie documenten en onderhouds rekeningen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar een van de kijkdagen te komen.