Citroen AZ2CV 1956

Door 31 mei 202265039

Citroen AZ2CV 1956

Citroen AZ2CV 1956
Market Value: € 12.500-14.750,-
Datum eerste toelating: 01-02-1956
Registratie: Franse documenten
Chassisnummer: 379223
Afgelezen km. stand: 67615 Km

Kavelnummer

65039-38

Startbod

€ 1.000,-

20-6-2022 vanaf 20:00 uur

Zeldzame Citroen 2CV “eend” met originele Brevet Raoul -Paris koffer en opdraaibare ramen. 425 cc. In gerestaureerde goed lopende staat. Aan de rechter zijde heeft het plaatwerk een lichte beschadiging. Slechts twee Franse eigenaren sinds 1956. Van derde eigenaar. Met Franse registratie documenten en onderhouds rekeningen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.