Cimatti HMW

Door 18 juli 2020augustus 10th, 202049889

Cimatti HMW

Merk: Cimatti
Model: HMW
Estimate: € 2.250-2.750,-
Chassisnummer: PS15563
Conditie: Gebruikt

Kavelnummer

49889-13

Startbod

€ 500,-

Bieden - Bid - Bieten

24-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie en is voorzien van een HME motorblok. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.