Chris-Craft Sportboot Plus trailer

By 27 juli 202265979

Market Value: € 18.000-21.000,-
Kenteken: 36-73-YC
Chassisnummer:
Carrosserie: Overig
Transmissie: Anders
Kleur: Bruin
Soort kavel: Marge

Kavelnummer

65979-114

Startbod

€ 1.000,-

17-8-2022 vanaf 20:00 uur

Deze Chris-Craft was destijds het meest luxe model met de zwaarste motor, namelijk een GM 5,7 liter V8. Op de mahoniehouten romp is nooit gepoyesterd of epoxy aangebracht. De boot is in het verleden volledig gerestaureerd door IJwerf B.V. te Amsterdam. Na de restauratie heeft hij in Amsterdam gevaren en is daarna zeker 5 jaar bij IJwerf B.V. gestald geweest. Hij heeft toen geen water meer gezien. De boot moet nu weer opgestart worden. De boot is compleet met: origineel houten zwemtrap, origineel toplicht, dekzeil en stallingszeil. De boot staat op een geremde trailer met eigen kenteken. De boot zelf heeft ook een kenteken. Een extra teller voor het dashboard wordt bijgeleverd. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.