Bonvicini Moto 1959 (32091-9)

Bonvicini Moto 1959

Kavelnummer / Lot number

32091-9

Bonvicini Moto 1959
Datum eerste toelating: Circa 1959
Chassisnummer: 9140
Cilinderinhoud: 48 cc
Afgelezen km. stand: 00.006 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.