Berini 1967 (32091-167)

Berini 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-167

Berini 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 12-10-2006
Kenteken: DN-457-P
Chassisnummer: 15869
Cilinderinhoud: 48 cc
Aantal versnellingen: Automaat

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.