Batavus Tramp Sport 1967 (32091-115)

Batavus Tramp Sport 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-115

Batavus Tramp Sport 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 08-08-2006
Kenteken: 53-FZR-6
Chassisnummer: 26892
Afgelezen km. stand: 27.660 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.