Avaros Sport (32091-11)

Avaros Sport

Kavelnummer / Lot number

32091-11

Avaros Sport
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 03.703 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.