Autobianchi Bianchina Panoramica 1968

By 12 september 202159392

Datum eerste toelating: 01-06-1968
Registratie: Italiaanse documenten ontbreken
Chassisnummer: 120B*111932
Afgelezen km. stand: 99666 Km
Kleur: Groen

Kavelnummer

59392-42

Startbod

€ 1.000,-

6-10-2021 vanaf 20:00 uur

Italiaanse Autobianchi welke de afgelopen jaren is gerestaureerd. Reeds meer dan 30 jaar in bezit van de huidige eigenaar. Auto i in rijdende conditie. Het interieur is netjes en onbeschadigd. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.