Autobianchi Bianchina Panoramica 1968

By 27 december 202162119

Datum eerste toelating: 01-06-1968
Registratie: Italiaanse documenten ontbreken
Chassisnummer: 120B*111932
Afgelezen km. stand: 99666 Km
Kleur: Groen

Kavelnummer

62119-44

Startbod

€ 1.000,-

20-1-2022 vanaf 20:00 uur

Italiaanse Autobianchi welke de afgelopen jaren is gerestaureerd. Reeds meer dan 30 jaar in bezit van de huidige eigenaar. Auto is in rijdende conditie. Het interieur is netjes en onbeschadigd. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.