Alfa Romeo Spider 1800

By 29 oktober 2017december 29th, 201730136

Alfa Romeo Spider 1800

Alfa Romeo Spider 1800
Estimate: € 2.000-3.000,-
Datum eerste toelating: 16-03-2000
Datum eerste afgifte Nederland: 16-03-2000
Kenteken: 06-FG-ZX
Chassisnummer: 6064473
Cilinderinhoud: 4 cilinders, 1747 cc
Kleur: Geel
Interieur: Zwart.

Kavelnummer / Lot number

30136-47

Startbod / Starting bid

€ 1.000,-

21-12-2017 om 17.00 uur
10-01-2018 vanaf 20.30 uur

Deze Spider bevindt zich in een redelijke, rijdende conditie. De kap heeft enige beschadigingen. Het exterieur en interieur zien er overall goed uit. De auto is voorzien van een lederen interieur. De laatste jaren is er weinig mee gereden waardoor de afdichtingsring bij de versnellingsbak lekkage vertoont. Deze zal moeten worden vervangen. Er zijn diverse boekjes en documentatie aanweig. De auto is van origine nieuw geleverd in Nederland. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Spider is in a reasonable, driving condition. The soft top has some damage. The exterior and interior look good overall. The car has a leather interior. In the last few years the car didn’t drive much, causing the sealing ring at the gearbox to leak. This will have to be replaced. There are various booklets and documentation available. The car was originally delivered new in the Netherlands. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.