Alfa Romeo Giulietta 1300 Spider 1961

By 17 april 2021mei 1st, 202156528

Datum eerste toelating: 01-07-1961
Registratie: Italiaanse registratie
Chassisnummer: AR*370818*
Afgelezen km. stand: 64244 Km

Kavelnummer

56528-13

Startbod

€ 1.000,-

6-5-2021 om 17:00 uur
26-5-2021 vanaf 20:00 uur
zie informatiepagina

De Giulietta Spider werd geïntroduceerd in oktober 1955. De Spider is een cabriolet, gebaseerd op de Giulietta Sprint, maar heeft een kortere wielbasis. Hij is vormgegeven en gebouwd door Pinin Farina. De Spider bewees dat het Giulietta-loopwerk perfect geschikt was voor sportwagens. Dit is een prachtig voorbeeld van deze elegante auto. De combinatie van het zwarte exterieur en het mintgroene interieur is zeer zeldzaam en past zo goed bij de auto. Het lakwerk kent een enkele imperfectie maar de auto oogt voor de rest uitstekend. Hij is matching numbers. Ook de cabriokap is in prima staat zonder beschadigingen. De volledige documentatie is beschikbaar. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.