Agusta 1962 (32091-72)

Agusta 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-72

Agusta 1962
Datum eerste toelating: Circa 1962
Chassisnummer: 33633145

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.