Zundapp 1967 (32091-2)

Zundapp 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-2

Zundapp 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 28-10-2006
Kenteken: DT-254-L
Chassisnummer: 5461059
Cilinderinhoud: 50 cc
Afgelezen km. stand: 00.350 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.