Zundapp 1961 (32091-19)

Zundapp 1961

Kavelnummer / Lot number

32091-19

Zundapp 1961
Datum eerste toelating: Circa 1961
Chassisnummer: 5001567
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 11.869 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.