Volkswagen Golf GTI 2 2015

By 29 maart 2019 april 25th, 2019 40324

Volkswagen Golf GTI 2 2016

Volkswagen Golf GTI 2 2016
Estimate: € 15.000-17.000,-
Datum eerste toelating: 01-01-16
Registratie: Poolse documenten
Chassisnummer: 3VW547AU3HM009981
Afgelezen km. stand: 78.137 Km
Bevindt zich in een rijdende conditie: Ja

14-05-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Golf GTI op Pools kenteken bevindt zich in een rijdende conditie. De auto heeft schade gehad aan de (linker)voorzijde en is in Polen gerestaureerd. De auto ziet er na deze restauratie overall goed uit. Verdere informatie over de herstelwerkzaamheden is aanwezig. Er is een document aanwezig met alle opties van de auto. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.