Vespa scooter

By 27 juni 2019 juli 12th, 2019 41585

Vespa scooter

Vespa scooter
Estimate: € 2.500-3.000,-
Datum eerste toelating: 31-07-1973

Kavelnummer

41585-111

Startbod

€ 1.000,-

24-07-2019 vanaf 20:30 uur

Deze scooter bevindt zich in een rijdende conditie en is gerestaureerd. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.