Triumph TR 4 1964

By 15 oktober 2019 januari 30th, 2020 44682

Triumph TR4 Surrey-Top 1964

Kavelnummer

44682-70

Triumph TR4 Surrey-Top 1964
Estimate: € 29.500-32.000,-
Datum eerste toelating: 28-02-1964
Registratie: Amerikaanse documenten, alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: CT16799L
Afgelezen km. stand: 18561 Miles

Aftersale

U kunt deze auto kopen in de Aftersale. Bel ons voor de prijs of stuur een e-mail.
info@classiccar-auctions.com
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
Neem contact op

Super originele Triumph TR4 Surrey-Top. Nieuw geleverd aan Mr. Clark door George Willis Motors in Ventura, Californië op 4 januari 1964. Op 23 november 1986 werd de auto verkocht aan Mr Struth. Dit was de tweede en laatste eigenaar, hij hield de TR4 34 jaar lang in bezit. Vanaf het moment van aankoop tot op de dag van vandaag gedocumenteerd. Zelfsncn het originele aankoopbewijs(1964), de bankoverschrijvingen van en naar tweede eigenaar zijn nog aanwezig, uniek! De laatste eigenaar heeft zelfs vanaf 1987-2019 elke registratie card bewaard, alle facturen en ga zo maar door. Zelden zien wij zo’n zorgvuldig gedocumenteerd exemplaar de revue passeren. De TR4 is nooit gerestaureerd, maar altijd uitstekend onderhouden en behouden. Natuurlijk te zien aan de auto en aantoonbaar door middel van de vele facturen. De carrosserie is gaaf, heeft strak plaatwerk en uitstekende passingen. Het lakwerk is iets mat en deels origineel. De motorruimte en achterin het koffer is de auto origineel en uitstekend verzorgd. Uitgevoerd in haar originele kleurstelling ‘Signal Red’ met ‘Black’ lederen interieur. Voorzien van Surrey-Top met het originele soft en hard-top gedeelte erbij aanwezig. De TR4 beschikt over chroom spaakwielen, chroom bagagerek, speciaal uitlaatsysteem en Carello verstralers. In 2005 is de auto zelfs voorzien van nieuwe versnellingsbak met vijf versnellingen. De Triumph beschikt over haar originele matching numbers motor. Uiteraard is er een Heritage Trust certificaat aanwezig waarop alle kleuren, opties en nummers bevestigd worden. Kortom, een super originele TR4, afkomstig van tweede eigenaar met alle historie vanaf dag één, uniek! Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.