Tempo Hanseat 1939

By 24 mei 2020augustus 4th, 202049432

Tempo Hanseat 1939

Tempo Hanseat 1939
Estimate: € 9.000-11.500,-
Datum eerste toelating: 01-07-1939
Brandstof:
Benzine
Registratie: Duitse Documenten
Chassisnummer: 500676
Cilinderinhoud: 2 cilinders 396 cc
Afgelezen km. stand: 622 Km

Kavelnummer

49432-62

Startbod

€ 1.000,-

19-8-2020 vanaf 20:00 uur

1ste eigenaar nooit gerestaureerd super zeldzaam gesloten uitvoering. Lak is ok. Is een oudere deelrestauratie. Heeft altijd in een prive verzameling in Duitsland gestaan. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.