Sunbeam Alpine Roadster 1965

By 2 oktober 2018 36900

Sunbeam Alpine Roadster 1965

Sunbeam Alpine Roadster 1965
Estimate: € 15.000-19.500,-
Datum eerste toelating: 30-6-1965
Registratie: Belgische documenten
Aanvullende documentatie aanwezig: Nee
Afgelezen km. stand: 9.444 Miles
Kleur: Groen

Sunbeam Alpine Roadster voor restauratie. De Alpine is puntgaaf, dus een perfecte en solide basis. De motor loopt. De auto moet volledig gerestaureerd worden. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.