Skyteam Honda Look 2012 (32091-55)

Skyteam Honda Look 2012

Kavelnummer / Lot number

32091-55

Skyteam Honda Look 2012
Datum eerste toelating: 02-06-2012
Datum eerste afgifte Nederland: 02-06-2012
Kenteken: F-964-JG
Chassisnummer: L3J2345A0CCB00125
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 01.664 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Het betreft een recreation. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.