Simplex S1 1973 (32091-203)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Simplex S1 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-203

Simplex S1 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 06-01-2007
Kenteken: FF-666-P
Chassisnummer: M0003
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 0.155 km. Kleur: Groen

Deze snorfiets bevindt zich in een gerestaureerde, rijdende conditie en heeft een snorkenteken. Om een goed beeld van de snorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.