Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

By 15 januari 2018maart 6th, 201832089

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014
Estimate: € 16.000-19.000,-
Datum eerste toelating: 2014
Kenteken: De auto heeft geen documenten
Afgelezen km. stand: 9.347 km
Interieur: Wit.

Kavelnummer / Lot number

32089-47

Startbod

€ 1.000,-

28-03-2018 vanaf 20:30 uur

Deze lichtgewicht TDI is in de winter van 2014-2015 als nieuwe auto voor endurance races gebouwd, wat wil zeggen dat hij getuned is op uithoudingsvermogen, Er is alleen in 2015 en 2016 mee geracet en hij heeft slechts 9.347 km nu op de teller staan. De auto is voorzien van een goed gekeurde rolkooi, een racestoel(met oren), een zespuntsgordel voor HANS systeem en een AIM datalogger(Albi Engineering). Dit is de data specialist van oa Ekris motorsport in de GT4 competitie. Deze AIM is een uitgebreide datalogger. Er is een tweede stoel met gordel zodat op track days met passagiers gereden kan worden, er is een brandblusser en een downpipe uitlaat zonder demper. Verder is er een complete koffer voorzien met een Kenwood communicatie systeem zodat via de helm gecommuniceerd kan worden. De auto is ook voorzien van een vaste platensper en verder zijn er nog 6 extra racevelgen, waarvan twee met nieuwe regenbanden en twee met nagenoeg nieuwe banden. Er is een reserve 1.6 TDI motor plus startmotor, twee sets kunststof deuren, een kunststof motorkap, een achterklep, een nieuwe achterbumper en andere delen zijn ook aanwezig. De auto is getracht zo licht mogelijk te maken door onder andere de kunststof motorkap en deuren te vervangen, waardoor hij een racegewicht heeft van circa 1020 kilo (vergelijkbare seats 1140kg), waarmee hij in de sportklasse op Zandvoort rondetijden van 2.07 goed aan kan en zelfs met een geroutineerde rijder nog een tiende lager kan halen. De normtijd in de sportklasse was 2.05, daaronder zou betekenen dat je in de supersport ingedeeld wordt (de auto’s met 240 plus pk’s). De auto heeft meerdere prijzen weten te bemachtigen en betekent veel plezier voor hele lage runningskosten. De auto is altijd in onderhoud geweest en gebouwd bij Ferry Monster autosport in Numansdorp. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.