Riley Kestrel 1935

By 18 september 2018 36900

Riley Kestrel 1935

Riley Kestrel 1935
Estimate: € 13.000-19.000,-
Datum eerste toelating: 31-5-1935
Registratie: Engelse documenten
Aanvullende documentatie aanwezig: Nee
Transmissie:
Afgelezen km. stand:

Riley Kestrel voor restauratie. Moet volledig gerestaureerd worden, motor loopt niet. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.