Puch VS50D 1963

By 27 juni 2019 juli 1st, 2019 41585

Puch VS50D 1963

Puch VS50D 1963
Estimate: € 4.500-6.000,-
Datum eerste toelating: 31-07-1960
Afgelezen km. stand: 8 Km

Kavelnummer

41585-112

Startbod

€ 1.000,-

24-07-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Puch VS50D met Nederlands kenteken is fabrieksnieuw en dus ongerestaureerd. Het motorblok is opengemaakt voor controle. De Puch is matching numbers en er zijn sleutels, gereedschap, fietspomp, garantiebewijs en boekjes aanwezig. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.