Puch MV50 (32091-35)

Puch MV50

Kavelnummer / Lot number

32091-35

Puch MV50
Chassisnummer: 7839318
Afgelezen km. stand: 5.967 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.