Puch MV50 1952 (32091-59)

Puch MV50 1952

Kavelnummer / Lot number

32091-59

Puch MV50 1952
Datum eerste toelating: Circa 1952
Datum eerste afgifte Nederland: 20-05-2006
Kenteken: 02-FPB-7
Chassisnummer: 7829225
Afgelezen km. stand: 7.244 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.