Puch MV 50 (32091-170)

Puch MV 50

Kavelnummer / Lot number

32091-170

Puch MV 50
Chassisnummer: 55322714
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 15.601 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.