Porsche 911 2.4 T Coupé 1973

By 30 oktober 2018 36900

Porsche 911 2.4 T Coupé 1973

Porsche 911 2.4 T Coupé 1973
Estimate: € 68.000-75.000,-
Datum eerste toelating: 30-6-1973
Registratie: Amerikaanse documenten, BTW en invoerrechten zijn voldaan
Aanvullende documentatie aanwezig: Ja
Afgelezen km. stand: 46.496 Miles
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Deze Porsche 911 2.4 T met schuifdak is van het bouwjaar 1973 en afkomstig uit New Jersey, USA. Hij is gedocumenteerd met een fotoreportage en rekeningen van de restauratie. Uitgevoerd in het wit met een zeer fraai zwart/pepita interieur. Voorzien van een aantal bijzondere opties af-fabriek waaronder, sportstoelen, schuifdak en elektrische ramen. De auto is door Porsche gecertificeerd en beschikt over haar originele en dus “Matching Numbers” motor. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.