Pegaso Viertakt 1958 (32091-10)

Pegaso Viertakt 1958

Kavelnummer / Lot number

32091-10

Pegaso Viertakt 1958
Datum eerste toelating: Circa 1958
Chassisnummer: 5915842S
Afgelezen km. stand: 04.324 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.