Parilla Sport 1973 (32091-208)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Parilla Sport 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-208

Parilla Sport 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 25-11-2006
Kenteken: FD-067-N
Chassisnummer: 46X10129

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.