NSU 1967 (32091-209)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

NSU 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-209

NSU 1967
Datum eerste toelating: Circa 1967
Chassisnummer: 2921436
Afgelezen km. stand: 08.607 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.