Negrini Sport 1962 (32091-25)

Negrini Sport 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-25

Negrini Sport 1962
Datum eerste toelating: Circa 1962
Chassisnummer: NPS7046

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.