MV Agusta Sport (32091-82)

Door 21 maart 2018maart 23rd, 201832091

MV Agusta Sport

Kavelnummer / Lot number

32091-82

MV Agusta Sport
Chassisnummer: 3389629

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.