Moto Morini Viertakt (32091-7)

Moto Morini Viertakt

Kavelnummer / Lot number

32091-7

Moto Morini Viertakt
Chassisnummer: 07565
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 0.001 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.