Moto Morini (32091-68)

Moto Morini

Kavelnummer / Lot number

32091-68

Moto Morini
Chassisnummer: 44516
Aantal versnellingen:
Afgelezen km. stand:

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Het motorblok is voorzien van SSI carburateurs. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.