Morris MINI 1000 1968

By 13 november 2018 36900

Morris MINI 1000 1968

Morris MINI 1000 1968
Estimate: € 17.500-21.000,-
Datum eerste toelating: 3-9-1968
Kenteken: 09-77-GU
Aanvullende documentatie aanwezig: Nee
Afgelezen km. stand: 20.170 Km
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Deze Morris Mini 1000 is nieuw in Nederland geleverd in 1968. De Morris is nooit gerestaureerd en verkeert in een originele conditie. Hij beschikt over een fraai rood interieur met een prachtige patina. Recent is hij voorzien van nieuwe banden, is de ophanging vernieuwd en zijn de remmen en uitlaat gedaan. Ook is er een grote beurt uitgevoerd. Zeer zeker een bijzondere ervaring om te rijden met deze ware cult auto. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.