Morris Cooper 1971

By 27 november 2017maart 19th, 201832089

Morris Cooper 1971

Morris Cooper 1971
Estimate: € 19.000-23.000,-
Datum eerste toelating: 18-06-1971
Datum eerste afgifte Nederland: 18-06-1971
Kenteken: 32-21-SG
Cilinderinhoud: 4 cilinders
Afgelezen km. stand: 59.879 km
Interieur: Zwart

Kavelnummer / Lot number

32089-109

Startbod

€ 1.000,-

28-03-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Morris Cooper is geheel gerestaureerd en gerestyled. Aan de auto is onder andere het volgende gedaan: een conversie naar 1275 cc gereviseerd motorblok met 2x nieuwe SU carburateur, een nieuwe electronische ontsteking, een nieuwe dynamo, een aluminium “Paddy Hopkirk” kleppendeksel, nieuwe aluminium radiator, een nieuwe koelslangen, een nieuwe koppeling en remcilinders, een Cooper S reminstallatie met 7.5 inch remschijven voor, een verstelbare gasgevulde schokdempers, een nieuwe remleidingen, een nieuwe ruitenwissermotor, een brandstoftank links en rechts, een Brantz 2S tripmaster, een nieuwe 10” lichtmetalen velgenset en nieuwe banden. De body is compleet gerestaureerd en voorzien van 2k kwaliteitslak. De Mini is volledig en vakkundig gedeseamed en beschikt over een zogenaamde Flip-Front. Hij heeft een open dak, een nieuwe voorruit, een nieuwe achterruit, nieuwe rubbers, nieuwe scharnieren en sloten, 2 aluminium Aston Martin style tankvuldoppen, nieuwe badges en nieuwe verlichting rondom. Het interieur is volledig vernieuwd en gerestyled met onder andere een rolbeugel, cobra sportstoelen, nieuwe gordels, nieuwe deurbekleding en deurgrepen, nieuwe tapijten, een nieuwe afwerking van de achterruimte en geluidisolatie voor de vloeren. De totale kosten van de restauratie en restyling waren ruim € 35.000,-. Deze auto heeft aan diverse rally evenementen deelgenomen en meerdere prijzen gewonnen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Morris Cooper has been completely restored and restyled. Among other things, the following has been done on the car: a conversion to 1275 cc reconditioned engine with 2x new SU carburetor, a new electronic ignition, a new dynamo, an aluminum “Paddy Hopkirk” valve cover, new aluminum radiator, new cooling hoses, new clutch and brake cylinders, a Cooper S braking system with 7.5 inch front brake discs, an adjustable gas-filled shock absorber, new brake lines, a new wiper motor, a left and right fuel tank, a Brantz 2S trip master, a new 10 “alloy wheel set and new tires. The body has been completely restored and equipped with 2k quality paint. The Mini is completely and expertly dis-teamed and has a so-called Flip-Front. It has an open roof, a new windshield, a new rear window, new rubbers, new hinges and locks, 2 aluminum Aston Martin style tank tops, new badges and new lighting all around. The interior has been completely renewed and restyled with, among other things, a roll bar, cobra sport seats, new belts, new door cladding and door handles, new carpets, a new finish of the rear area and sound insulation for the floors. The total costs of the restoration and restyling were over € 35,000. This car has participated in various rally events and won several prizes. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.