Montesa Trial 1973 (32091-177)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Montesa Trial 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-177

Montesa Trial 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 19-01-2007
Kenteken: FF-608-V
Chassisnummer: 20119198
Aantal versnellingen: 4

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.