MG TD Roadster 1951

By 16 april 2021mei 14th, 202156528

MG TD Roadster 1951

MG TD Roadster 1951
Market value:
€ 19.500-22.500,-
Datum eerste toelating: 01-07-1951
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: 533867772
Afgelezen km. stand: 16021 Miles
Kleur: Crème

Kavelnummer

56528-14

Startbod

€ 1.000,-

6-5-2021 om 17:00 uur
26-5-2021 vanaf 20:00 uur
zie informatiepagina

Deze MG TD Roadster uit 1951 is een aantal jaren geleden volledig gerestaureerd met als basis een goed geconserveerde roestvrije auto. Kosten nog moeite zijn gespaard om de auto in de huidige prachtige staat te brengen en te houden. Deze unieke MG TD is voorzien van een vanillekleurig lakwerk met een groen lederen interieur welke er als nieuw uitziet. Na restauratie heeft de auto slechts 16.000 miles gereden. Recent zijn er diverse werkzaamheden aan de auto uitgevoerd waaronder een revisie van de carburateurs. Tevens zijn de wielremcylinders voor en achter vervangen. De hoofdremcylinder moet nog voorzien worden van nieuwe cupjes. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar een van de kijkdagen te komen.