Ga naar de hoofdinhoud

Mercedes-Benz S-Klasse 560SEL Europe 1989

Door 8 februari 2021april 1st, 202155557

Estimate: € 19.500-22.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1989
Registratie: Franse documenten
Chassisnummer: WD1260391A492125
Afgelezen km. stand: 137543 Km

Kavelnummer

55557-45

Startbod

€ 1.000,-

14-4-2021 vanaf 20:00 uur

Deze auto is een prachtig exemplaar in de meest geliefde uitvoering die er is: Een Europese versie met de grootste motor V8 5,6 liter met 300 pk, met volledige hydraulische vering die je kunt regelen. Dit is een unieke optie. Vering is geheel gereviseerd met 4x nieuwe schokbreker (demper) wat erg belangrijk is, want dat zijn specialistische hydraulische schokdempers en één kost er bij Mercedes Service rond de 1500euro, hier zijn er 4 splinternieuw. De auto verkeert bijna in gloednieuwe staat met slechts 138.000km. Het interieur ziet er als nieuw uit, de buitenkant is roestvrij met originele Mercedes roestbescherming aan de onderkant van de auto en nette lak. Nieuwe banden en gerestaureerde originele velgen. Alle vloeistoffen, bougies en filters zijn vervangen. Er zijn duizenden euro’s geïnvesteerd in deze auto om hem perfect te maken. De Motor werkt goed, de auto schakelt en rijdt fijn. De auto is klaar voor gebruik. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.