Mercedes 220-SE 1960

Mercedes 220-SE 1960

Mercedes 220-SE 1960
Estimate: € 68.000-74.000,-
Datum eerste toelating: 01-01-1960
Aanvullende documentatie aanwezig: Ja
Afgelezen km. stand: 68.625 Miles

Mercedes Benz 220SE Ponton coupé van 1960. Slechts 2 jaar in productie geweest en maar 830 exemplaren van gebouwd. Met zeldzame 2.2 injectiemotor. Dit betreft een 220 SE ‘Ponton’ coupé (tevens laatste Ponton serie) Enkele jaren geleden gerestaureerd. Het dashboard heeft prachtig houtwerk en vele originele details incl. de beroemde ´VDO Kienzle‘ klok en Becker ‘Mexico’ radio. Voorzien van een beige lederen interieur, prachtig in combinatie met de crème lak! Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.