Mercedes 190 Heckflosse 1962

By 26 mei 2018Juli 13th, 201834774

Mercedes 190 Heckflosse 1962

Mercedes 190 Heckflosse 1962
Estimate: € 6.500-8.500,-
Datum eerste toelating: 30-06-1962
Datum eerste afgifte Nederland: 11-09-1991
Kenteken: DE-95-35
Chassisnummer: 110.010 10-094972
Cilinderinhoud: 4 cilinders
Afgelezen km. stand: 05.686 km
Interieur: Grijs.

Kavelnummer / Lot number

34774-48

Startbod

€ 1.000,-

08-08-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Mercedes Heckflosse bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Diverse rubbers en lijsten zijn aanwezig. Er zijn folders aanwezig. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Mercedes Heckflosse is in an original, unrestored and driving condition. Various rubbers and lists are available. There are leaflets available. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.