Maserati Quattroporte Carrosserie 1968

By 16 september 2019 januari 30th, 2020 44682

Maserati Quattroporte 4200 Series 1 1968

Kavelnummer

44682-105

Estimate: € 47.000-52.000,-
Datum eerste toelating: 08-01-1968
Brandstof: Diesel
Registratie: Franse documenten
Chassisnummer: 1072066

Aftersale

U kunt deze auto kopen in de Aftersale. Bel ons voor de prijs of stuur een e-mail.
info@classiccar-auctions.com
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
Neem contact op

Dit betreft een puntgave en totaal gerestaureerde body van een 1e serie Maserati Quattroporte 4200 GT. Origineel in Zwitserland geleverd en voorzien van veel documentatie. Vóór de restauratie was het een goed lopende auto met een prachtig cognac interieur. De body en het lakwerk zijn zeer professioneel gedaan. Uiteraard compleet met origineel interieur, motor en versnellingsbak. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.